mleczmasz Bydgoszcz

Barman może zaskoczyć swoimi umiejętnościami – pokazy barmańskie. Mobilny barman

Barman może zaskoczyć swoimi umiejętnościami – pokazy barmańskie. Mobilny barman

kwi 11, 2018

Coraz większą popularnością cieszą się pokazy barmańskie wpisywane w program imprezy. Świetnie sprawdzają się jako atrakcja na weselach, wieczorach panieńskich i kawalerskich oraz innych przyjęciach okolicznościowych.

Mobilny barman zapewni gościom nie tylko ciekawy pokaz, ale też zaserwuje im drinki i koktajle przygotowane według najlepszych, często autorskich receptur. Zaletą takiej usługi jest to, że można ją zamówić w niemal każde miejsce, w którym da się ustawić rollbar. Sprawdzi się jako rozrywka imprezy organizowanej zarówno w sali, jak i w plenerze. Warto jednak zapewnić przy niej miejsca noclegowe dla gości. Zwłaszcza, gdy w program wpisana jest degustacja trunków.

Profesjonalny pokaz barmański na każdym zrobi wrażenie. W zależności od charakteru imprezy, może to być elegancka prezentacja lub show z humorystycznymi elementami. Chcąc zapewnić gościom maksymalną dawkę wrażeń warto poszukać barmana, który do swojego spektaklu zaangażuje uczestników zabawy. Niezapomnianą frajdą może być chociażby asystowanie w procesie tworzenia koktajli, pomoc przy ich rozlewaniu do szklanek i dekorowaniu lub serwowanie.