mleczmasz Bydgoszcz

Impreza przedślubna musi być dobrą zabawą – organizacja wieczoru kawalerskiego Wrocław. Wieczór panieński – rejs na statku

Impreza przedślubna musi być dobrą zabawą – organizacja wieczoru kawalerskiego Wrocław. Wieczór panieński – rejs na statku

lut 2, 2018

Wieczór kawalerski Wrocław rejs na statku – tak może wyglądać pożegnanie z kawalerskim życiem. Impreza zorganizowana w takim klimacie na długo pozostanie w pamięci uczestników. A przecież o to chodzi, by wspomnienie ostatnich chwil z kawalerskiego życia przywoływało uśmiech przez co najmniej kilka kolejnych lat.

Organizacja wieczoru kawalerskiego to zadanie, które biorą na siebie zazwyczaj przyjaciele przyszłego Pana Młodego. Scenariusz najczęściej pokrywa się z zainteresowaniami głównego bohatera tego wydarzenia. Czasem może też być przygodą, która odkryje przed nim nieznane dotąd atrakcje. To daje większą gwarancję zaskoczenia, ale niesie też ryzyko, że nie przypadnie ona do gustu przyszłego Pana Młodego.

W czasie, gdy panowie żegnają kawalerski stan swojego przyjaciela, przyjaciółki przyszłej Panny Młodej zabierają ją na jej wieczór panieński. Bardzo często przebierają się w zabawne kostiumy i wyposażone w śmieszne gadżety związane z zamążpójściem odwiedzają kluby nocne, w których do rana oddają się szaleństwu na parkiecie. Taki wieczór zdarza się tylko raz w życiu. Jego wspomnienie musi wystarczyć na długo.