mleczmasz Bydgoszcz

Ta gra toczy się na żywo -escapegame trójmiasto. Pokój zagadek – escape room Gdańsk opinie

Ta gra toczy się na żywo -escapegame trójmiasto. Pokój zagadek – escape room Gdańsk opinie

mar 11, 2018

Rośnie popyt na niebanalne rozrywki. Szuka ich zarówno młodzież, jak i nieco starsi. Ciekawą propozycją dla każdego, kto lubi spędzać czas na rozwiązywaniu łamigłówek, może okazać się escapegame. Trójmiasto i Gdańsk kryją na swoim terenie miejsca, które warto odwiedzić.

Grupa osób trafia do pomieszczenia zwanego escape room i zostaje w nim zamknięta. Czasem może to być cały budynek lub kompleks obiektów. Na terenie gry ukryte są zagadki do rozwiązania i problemy, z którymi muszą uporać się uczestnicy zabawy. Każdy pokój zagadek kryje inne tajemnice. Pomieszczenia różnią się między sobą również klimatem, w jakim zostały zaaranżowane.

Opinie osób, które miały już okazje skorzystać z tego typu atrakcji zachęcają do zapoznania się z nią. Wielu sympatyków takiej formy spędzania czasu poleca ją jako temat przewodni dla różnego rodzaju eventów. Zagadki i zadania, z którymi muszą zmierzyć się uczestnicy gry, dostosowane są do ich wieku, zainteresowań i możliwości. Z powodzeniem więc odnajdą się w tym zarówno najmłodsi poszukiwacze przygód, jak również ich starsze rodzeństwo, rodzice, a nawet dziadkowie.